NICOLE

6698 SAYILI KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI KANUNU (“KVKK”) USUL VE ESASLARI UYARINCA KİŞİSEL VERİLERİNİZİN KORUNMASI HAKKINDA MÜŞTERİ AYDINLATMA METNİ

Veri sorumlusu AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. olarak kişisel verilerinizi ve kişisel verilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Bu bilgilendirme, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nun 10’uncu maddesi kapsamında yapılmaktadır.

Kişisel verilerin korunması kapsamında hazırladığımız aydınlatma ve açık rıza metinleri ile kişisel verilerin korunmasına ilişkin politikalarımızı ve veri sahibi başvuru formunu aşağıda bulacaksınız.

Veri sorumlusuyla irtibata geçmek için aşağıdaki kanalları kullanabilirsiniz: Adres : Boğazkesen Cad. Tomtom Kaptan Sok., No:18 Beyoğlu/İstanbul Telefon : (212) 292 49 49

Bir AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. kuruluşu olan Tomtom Suites Otel yetkilileri ile paylaştığınız kişisel verileriniz, veri sorumlusu sıfatıyla AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. tarafından, arayan kişiye doğru hitap edilebilmesi, aramanın teyidi, konaklama ve restaurant için tanıtım ve rezervasyon faaliyetlerinin yürütülmesi ve ileride doğabilecek uyuşmazlıklarda delil olarak kullanılması amacıyla sınırlı olarak işlenmektedir. Bu kişisel veriler; Veri Sorumlusunun Meşru Menfaati ve Veri Sorumlusunun Hukuki Yükümlülüğünü yerine getirmesi için zorunlu olması sebebine bağlı olarak telefon yoluyla otomatik olarak işlenmekte olup, yetkili kamu kurum ve kuruluşlar, idari merciler ve hukuki uyuşmazlıklarda talep durumunda ilgili yargı mercileri ile paylaşılıp aktarabilecektir. Kanun’un, ilgili kişinin haklarını düzenleyen 11. maddesi kapsamındaki taleplerinizi, Veri Sorumlusuna Başvuru Usul ve Esasları Hakkında Tebliği’ne göre tarafımıza iletebilirsiniz.

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında hazırlanan politikalarımız ve ilgili dokuman aşağıda yer almaktadır.


AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş.


1. AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. Genel Aydınlatma Metni

2. AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. Müşteri Aydınlatma Metni

3. AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. Müşteri Açık Rıza Beyanı

4. AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. Kişisel Verileri Saklama ve İmha Politikası

5. AVEC TURİZM OTELCİLİK İNŞAAT TİCARET A.Ş. Özel Nitelikli Kişisel Veri Güvenliği Politikası

6. Veri Sahibi Başvuru Formu

BİZİ ARAYIN

+90 (212) 2924467

ADRES

Tomtom Suites
Firuzağa Mah. Boğazkesen Cad No:18, Tomtom Kaptan Sk., 34425 Beyoğlu/İstanbul

INSTAGRAM

@nicolerestaurant

© Copyright  Tomtom Suites - All Rights Reserved